Titulinis  Titulinis    |    El.paštas  El.paštas    |    Stiklių viešbutis English    |    Lietuvių
Stikliai Apartaments

StikliaiStikliai

APARTAMENTŲ VIEŠBUTIS "STIKLIŲ DVARAS''

Vilniuje, Dominikonų gatvėje, tryliktu numeriu pažymėtame name yra apartamentų viešbutis "Stiklių dvaras". Šis nuostabus pastatas, buvę Zavišų rūmai,– istorijos ir architektūros paminklas. Pastatas yra pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, šalia pagrindinių verslo centrų, bankų, Prezidentūros rūmų ir senojo Vilniaus universiteto. Tai vieta, kur netoliese įsikūrusios užsienio šalių rezidencijos ir ambasados.

Šiame 16-17 amžiaus rūpestingai restauruotame pastate duris atvėrė apartamentų viešbutis. Tai dešimt skoningai įrengtų apartamentų, skirtų trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai. Šiuose apartamentuose patogumas ir prabanga sudaro neatskiriamą visumą. "Stiklių dvaro" apartamentai – Jums ir Jūsų svečiams pasiūlys ypatingą paslaugų paketą. Šiomis paslaugomis dabar gali mėgautis tik penkių žvaigždučių Relais & Chateaux Stiklių viešbučio svečiai.

Pagal paskutinius paskaičiavimus, pastato bendras plotas kartu su rūsiu sudarė 1450 m2. Po dabartinės rekonstrukcijos, įrengiant pastate apartamentus, jo plotas žymiai padidėjo – dabar siekia daugiau nei 2500 m2.

Šių rūmų statybos prasidėjo šešioliktojo amžiaus gale. Jie tuomet priklausė vietiniam didikui. Iki aštuonioliktojo amžiaus gale darytos rekonstrukcijos, rūmai turėjo kelis šeimininkus, du kartus kentėjo nuo gaisrų. Pastatą sudaro keturi tarpusavyje sujungti sparnai. Pirmojo aukšto visos erdvės skliautuotos, o rūsys pastatytas renesanso stiliumi.

© Stikliai Apartaments, 2006.